Naši partneři

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která je schopná za vámi vyjet kamkoli v Praze a v jejím jihozápadním okolí. Ta to zámečnická pohotovost je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví nonstop kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 a sdělíte jim svůj problém a místo, tak k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. Navíc má možnost si zvolit jako dopravní prostředek auto či motorku s ohledem na dopravní situaci. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude včas bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které mohou během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

 

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. poskytuje všechny DDD služby. Jejich deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) je na vysoké úrovni. Taktéž jejich dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů) ve kvalitě nikterak nezahálí. Dezinfekce, kterou nabízejí je kvalitní a je jedno zda se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

RUČNÍ MYTÍ AUT

RUČNÍ MYTÍ AUTPokud jste se dostali na tuto stránku, tak vás zřejmně zaujal jeden z našich partnerů. Konkrétně automyčka Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut v Praze 6. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International, která je v centru. Najdete zde kvalitní služby za rozumnou cenu.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaPodlahová krytina marmoleum od společnosti Podlahy Praha je vskutku zárukou kvality. Firma vám tuto podlahu nabízí se všemi službami, které se s ní spojují. Pokládka ani údržba tedy pro podlaháře z této společnosti není problém. Marmoleum je 100% přírodní linoleum, které lze plně recyklovat, a proto se jedná o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je čistě přírodní podlaha, která je složena směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha nabízí své profesionální služby po celé Praze 24 hodin denně, o víkendech i svátcích. Po objednání k Vám rychle dojede a vyřeší Váš problém s otevřením dveří či zámkem. Technici zámečnické pohotovosti Praha používají ke své práci zámky, cylindrické vložky a bezpečnostní kování od různých výrobců, všechny potřebné nástroje a materiály mají na výjezdu vždy s sebou. Zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta i otevírání dveří bytu zvládá zámečnická pohotovost Praha bez zaváhání.

Autosklo Praha

autosklo PrahaJestli se vám poškodilo čelní sklo, tak neváhejte s jeho výměnou či opravou. Dle nových pravidel může být za poškozené čelní sklo odebráno policistou až 5 bodů a udělena pokuta. V drtivé většině případů se to sice řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat zbytečné problémy, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

Renovace podlah Praha

Renovace podlah PrahaSpolečnost Podlahy Praha posoudí potřebny rozsah zásahu a sestaví pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Zároveň vždy s přesností určí potřebný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí současný stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika máte u společnosti Podlahy Praha zdarma.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha je firma s dlouholetou působností na trhu v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale to neznamená, že by nemohla realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými profesionáli s mnohaletou praxí a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Moderní koupelny

koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Vjezdové brány

Vjezdové brányJestliže hledáte někoho kdo by vám oplotil váš pozemek či potřebujete již k hotovému plotu namontovat vjezdovou bránu nebo ke stávající garáži dodat garážová vrata, tak vám rádi doporučíme firmu Urban BVP. Firma vám poskytne prvotřídní řemeslné zpracování, pomoc při výběru a kvalitní materiály, které při montáži využívají, a také produkty, které nabízí jsou z těch nejlepší materiálů od těch největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce, produktů a použitých materiálu mají velmi dobré ceny.