Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Tomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Ve sklenářství Praha, které Tomáš Klapka provozuje najdete spousty profesionálů, kteří si jsou vědomi toho co dělají. Skvěle dokáží zacházet s vybavením a pracovními nástroji, díky kterým poskytují sklenářské práce v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Firma využívá výrobky předních světových značek – Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke.

Na sklenářství Praha se nemusíte bát obrátit jak s jediným oknem, tak s rozsáhlou zakázkou pro celý skleněný komplex. Lze, pokud to bude situace vyžadovat, k vám přijet s pojízdnou dílnou a veškeré práce provést na míru dle vašich potřeb a požadavků v co nejkratším čase přímo u vás.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V tomto oboru jsou sklenáři z této firmy skutečnými odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Jestli tedy máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete si nechat vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu, tak to jistě kontaktujte Tomáše Klapku a jeho sklenářství. Ani výroba akvária nebo výroba zrcadel není problém.

Díky dlouholetým zkušenostem a zručnosti sklenářů z firmy, kterou vede schopný a zkušený sklenář Tomáš Klapka, vám mohou nabídnout pestrou paletu sklenářských prací a služeb. Nabízí vám veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis. V nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu mají také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Bydlíte-li v oblasti Praha, mohou se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedou za vámi! Sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – 24h denně k dispozici.

V nabídce sklenářských prací tohoto sklenářství Praha najdete i možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežou, provrtají či jinak zpracují dle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Nabízejí zdarma zpracování všech cenových kalkulací, poskytování poradenství a spolupráci při přípravě projektů nebo staveb. Snaží se vždy maximálně vyhovět zákazníkům v co možná nejkratších termínech. Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty včetně prohlášení o shodě.