Marmoleum Praha

Podlahová krytina marmoleum od společnosti Podlahy Praha je vskutku zárukou kvality. Firma vám tuto podlahu nabízí se všemi službami, které se s ní spojují. Pokládka ani údržba tedy pro podlaháře z této společnosti není problém. Marmoleum je 100% přírodní linoleum, které lze plně recyklovat, a proto se jedná o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je čistě přírodní podlaha, která je složena směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum je vyráběno ekologickou cestou a rovněž jeho likvidace je pro životní prostředí ekologicky nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by zatížilo životní prostředí či ho lze jednoduše dát na kompost, kde se bezezbytku rozloží.

Podlaha z marmolea je teplá, příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická a to znamená, že nepřitahuje prach. Díky tomu je vhodná pro alergiky i astmatiky. Marmoleum je odolné vůči vlhkosti i vodě a lze ho realizovat i v kombinaci s podlahovým topením. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí široké možnosti různých barevných kombinací. Lze si, tak vybrat budˇsyté, zářivé, jemné, mramorové barevné odstíny nebo šáhnout po nějakém neutrálním dekoru. Díky tomu, že se marmoleum skládá z několika řad, taj vám může nabídnout více než 160 dekorů. Navíc výrobci nabízejí možnost si nechat vytvořit barvu podle vašeho přání, kterou vám následně vyrobí. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum nabízí možnost různé kombinace a tvorby všeljakých podlahových vzorů, obrazců nebo jiných variací podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha, tak bude v souladu nejen s moderními trendy bydlení a interiérového designu, ale může přímo zářit barvami přesně tak, jak vy chcete a jak si žádá vaše fantazie. Odborníci ze společnosti Podlahy Praha umí s marmoleem perfektně pracovat a vytvoří vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá a jakoi přesně chcete.

Marmoleum pokládka

Marmoleum je vyráběno v pásech, čtvercích nebo také v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je nutné mít správně připravený podklad. To znamená, že musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý a nejlépe vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál, a proto má řadu specifických vlastností a aby tyto vlastnosti nepřišli vniveč a mohla být naplno využita kvalita této podlahy, tak je dobré si najmout na její pokládku zkušené podlaháře. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.