Ubytování Krkonoše

Mnoho milovníků krásné přírody se rádo vydává na dovolenou do Krkonoš. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Tím pádem ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou velmi často vyhledávané a málo kdy neobsazené. Pokud vy sami hledáte ubytování Strážné Krkonoše, tak bychom vám rádi doporučili boudu Šestidomí. Tato chata v Krkonoších (bouda Šestidomí) vám nepochybně poskytne ubytování, se kterým budete spokojeni. Zdejší apartmány Krkonoše čekají na vás.

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Ubytování Strážné - Krkonoše

Obec Strážné v Krkonoších je výbornou destinací pro trávení dovolené. Ubytování Strážné, které vám zde doporučujeme, se nachází v samotném srdci Krkonoš. Budete tak mít vynikající výchozí pozici pro vaše cesty či to budete mít kousek na sjezdovku. Chalupa Strážné (bouda Šestidomí), vám poskytne rozmanité ubytování jak pro více členou rodinu, tak i pro pár. Chata má také v nabídce bezbariérový apartmán.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - Výborné podmínky jak pro letní, tak zimní dovolenou v Krkonoších nalezne každý návštěvník, ať už jede sám, s kamarády či s rodinou. Penzion Strážné (bouda Šestidomí) rád ubytuje návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Mimo sezonu je však nutnost telefonické domluvy. Nicméně pokud máte zájem o pěší turistiku, cyklistiku, nebo raději dáváte přednost v zimě lyžím, tak apartmány Krkonoše tu jsou pro vás k dispozici. Penzion má lyžárnu, která v létě slouží pro uskladnění kol. Zdejší pokoje jsou pěkné a nové a to neplatí pouze o apratmánech, které jsou opravdu prostorné, ale i o "obyčejných" dvoulůžácích. Ve Strážném naleznete samozřejmě i půjčovny sportovního vybavení.

Letní dovolená - kola 

Ubytování kola Krkonoše - během letní dovolené můžete také sednout na kolo a vyrazit objevovat krásy přírody kolem četných cyklotras. Pokud by se stalo, že terén nebo vzdálenost je nad vaše síly, nic se neděje a přesunout se můžete se svým bicyklem prostřednictvím cyklobusů. I to jsou důvody proč dovolená v Krkonoších je mezi návštěvníky tak oblíbená. Zejména pak dovolena s dětmi v Krkonoších je ideální destinací díky širokým možnostem vyžití pro celou rodinu.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže Krkonoše - jakmile během zimních měsíců napadne sníh, je to znamení pro všechny příznivce lyžování a jízdy na snowboardu, že je nejvyšší čas řešit ubytování v Krkonoších. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce v Krkonoších. Na své si přijdou nejen zkušení lyžaři, kteří mají rádi vyhlášenou černou sjezdovku ve Špyndlerově mlýně ale i ti nejmenší, co se začínají teprve učit zvládat první obloučky. Pro ty jsou ve Strážném a ve směs po celých Krkonoších lyžařské školy se skvělým zázemím a zkušenými instruktory, keří jsou nejen dobrými lyžaři, ale především dobrými učiteli a vědí, jak vaše dítě nejlépe naučit zvládnout lyžováni.  Ve Strážném jsou takí perfektní bežkařské tratě a snadno se lze napojit na tzv. Krkonošskou magistrálu, kde se jede opravdu výborně. Stopa je skvěle udržovaná a po cestě jsou pěkné restaurace.

Ubytování Krkonoše je pro každého

Jestliže jste původně uvažovil spíše o ubytování Vrchlabí, tak třeba po přečtení tohoto článku vás bouda Šestidomí zaujala natolik, že změníte původní lokalitu. Strážné není od Vrchlabí daleko a tak vaše ostatní plány mohou zůstat nedotčeny. Nezáleží natom zdali máte zájem o apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné dvojlůžkové pokoje za příznivou cenu. To to a mnoho více vám bouda Šestidomí poskytne. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Pro ty, kteří si chtějí pochutnat na místních kulinářských specialitách je tu místní restaurace Strážné