Deratizace štěnic

Deratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o úkon, při kterém dochází k vymícení štěnic. Jedná se o kompletní proces, který není tak jednoduchý jak by se mohlo zdát a je třeba vyžádat odbornou firmu. Na druhou stranu zásah profesionální firmy není nějak astronomicky drahý. Deratizace štěnic je proces, který trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic - jak štěnice vypadají?

Štěnice napadají jak člověka tak i domácí mazlíčkyKousnutí od štěnice poznáte podle zarudnutí a svědění. V podstatě tělo vytváří stejnou reakci jako u kousnutí od komára, které všichni dobře známe. Nicméně tyto štípance budou daleko více u sebe, protože štenice vás kousne viskát, kdežto komár povětšiinou jen jednou.

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás nechala firma Deratizace Praha speciálně vytvořit. 

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dále můžete přítomnost štěnic vystopovat pomocí výkalů, které po sobě zanechávají na matraci a okolí postele. Tyto vákali jsou drobné černé tečky, které naleznete v rozích postele. Někdy můžete dokonce objevit štěnice na tmavých a dobře skrytých místech. V každém případě je pak na místě oslovit odborníky na hubení štěnic. Firma Deratizace Praha, kterou vám zde doporučujeme se dezinsekci a likvidaci škůdců věnuje již 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou bežné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají dobré ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Likvidace štěnic je opravdu komplexní záležitost a je třeba  vždy oslovit odborníky, protože není zapotřebí provést deratizace štěnic pouze u vás, ale i v okolních bytech. Respektive je to doporučeno a jen deratizační firma se zkušeností může posoudit, zda je to opravdu nutné. Kdyby tak nebylo učiněno, tak by se štěnice mohli znovu rozšířit k vám. Pokud byste se pouštěli do deratizace štěnic na vlastní pěst, tak riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy, které nejsou tak účinné, jako ty používané profesionální firmu. Firma Deratizace Praha má přístup ke skutečně funkčním přípravkům, ke kterým se v běžných obchodech nedostanete.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Pokud deratizace štěnic nebude zcela úspěšná, tak vám budou vráceny peníze.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí si myslí, že za přítomnost štěnic může špína a špatné hygienické podmínky. Za problém se stydí a bojí se ho hlásit. Je třeba si však uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Prostě si je přivezete z dovolené nebo i  vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení