Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu obsahuje pestrý výběr dřevěných podlah (dřevěné podlahy), laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu můžete vidět jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám dodají a následně zorganizují pokládku všech typů podlahových krytin. Jako další služby vám nabízejí údržbu podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a již zmiňovaná pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu obsahuje velký výběr všech typů podlahových krytin. Lze si v jejich vzorkové prodejně na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. Společnost Podlahy Praha v prodejně má vždy zkušeného podlaháře, který vám rád a ochotně pomůže výběrem krytiny na základě vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na současný podklad. S tím vám poradíme přímo v naší kamenné prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně určují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i samotný výběr dekoru vaší nové podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

U dřevěné podlahy můžeme provést broušení parket či prken. I to lze při výběru podlahy zohlednit. Renovace parket dosahuje skvělých výsledků. Renovace podlah lze provádět opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky