Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu obsahuje pestrý výběr dřevěných podlah,  dřevěné terasy, vinylové podlahy, marmoleum a laminátové podlahy, dřevěné parkety a ve službách například mají renovace parket, kompletní renovace podlah a schodů, pokládku podlah - pokládka vinylové podlahy, laminátové, prostě většiny podlahových krytin. V podlahovém studiu můžete vidět jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které s podlahami souvisí.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

 • Rychlé dodací lhůty
 • Působí na trhu přes 12 let
 • Mnoho referencí k předložení
 • Záruka na všechny naše práce a materiál
 • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám dodají a následně zorganizují pokládku u každé podlahové krytiny. Jako další služby vám nabízejí údržbu podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a již zmiňovaná pokládka podlah. Pokládka vinylové podlahy, laminátové, dřevěné, prostě jakékoliv vámi požadované krytiny,

Na renovace podlah Praha mají vytvořený i specializovaný web, kde naleznete pochopitelně služby jako je broušení parket Praharenovace parket Praha, údržba podlahy a ostatní služby, které lze dotohoto segmentu zařadit.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu obsahuje velký výběr všech typů podlahových krytin. Lze si v jejich vzorkové prodejně na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. Společnost Podlahy Praha v prodejně má vždy zkušeného podlaháře, který vám rád a ochotně pomůže výběrem krytiny na základě vašich požadavků. Vinylová podlaha nebo dřevěná terasa to vše a mnohem víc je zde vystaveno a připraveno k osbnímu nahlédnutí.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na současný podklad. S tím vám poradíme přímo v naší kamenné prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně určují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i samotný výběr dekoru vaší nové podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

U dřevěné podlahy můžeme provést broušení parket či prken. I to lze při výběru podlahy zohlednit. Renovace parket dosahuje skvělých výsledků. Renovace podlah lze provádět opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 • Podlahy-Praha.cz - náš nový web věnovaný podlahám
 • PodlahyPraha.cz - náš starší web zabývající se podlahovými krytinami
 • Renovace podlah Praha - webové stránky určené pro renovace podlah
 • Vinylové podlahy Fatra Click - webová prezentace zaobírajíci se vinylovými podlahami Fatraclick
 • Marmoleum -  web, kde je prezentována podlahová krytina marmoleum
 • Výprodej podlah - webová strána, kde naleznete naše produkty ve výprodeji