Čelní sklo

Firma Autosklo JR se výměnou a opravou čelních skel zabývá již více jak 20 let. V této firmě jsou zaměstnání zkušení technici, kteří zde pracují již několik let a mají obrovské zkušenosti s výměnou čelního skla u všech typů vozidel. Ke každému vozu přistupují individuálně a vždy se snaží najít to nejlepší řešení.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo totiž není nutné vždy vyměnit, ale lze provést i lepení prasklin. Další výhodou této zaběhlé firmy je obrovská porce autoskel skladem. Díky tomu na opravu nemusíte čekat dlouho.  

Čelní sklo - proč oslovit Autoskla JR? 

Oprava čelního skla může proběhnout na místě, které se vám bude hodit nejvíce. Tato firma díky mobilnímu týmu za vámi může přijet a vyměnit sklo kupříkladu na parkovišti.  

Výměna čelního skla je s Autoskla JR opravdu rychlá. Na skladě mají více než 9000 typů čelních skel, přičemž odborné posouzení stavu současného skla je zdarma. Na základě tohoto posouzení se dále určí, zda se bude čelní sklo měnit či opravovat.  

Čelní sklo - ceník 

Firma Autoskla JR má kompletní ceník čelních skel uvedený na svých stránkách. Najdete tam cenu za každé čelní sklo včetně rozdělení podle jednotlivých značek vozidel. Podívejte se tedy přímo na stránku čelní sklo ceník, kde jsou uvedeny ceny s DPH. To je obrovská konkurenční výhoda. Jiné firmy totiž takovýto konkrétní ceník nemají nebo využívají formulace ceny od.

Prasklé čelní sklo může být větší problém, než se zdá. A to i v případě, že je jen poškrábané. Jednak ze škrábance se může vyvinout prasklina a především je ze zákona dáno, že s rozbitým čelním sklem nesmíte do běžného provozu. Hrozí vám pokuta a stržení bodů.  

Čelní sklo - oprava lepením 

Pokud uvidíte na svém čelním skle prasklinu, tak se nemusíte hned bát, že bude nutné celé sklo vyměnit. Tuto prasklinu lze opravit metodou scelením. Tato procedura stojí méně, než nové autosklo. Cenové rozpětí se pohybuje mezi 800-1800 Kč podle rozsahu poškození.  

Bohužel metodu lepením není vždy možné provést. Pokud je poškození rozsáhlé, nebo je prasklina na straně řidiče, tak je opět zákonem dáno, že scelovat autosklo nelze. 

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel 

Výměna čelního skla je s firmou Autoskla JR opravdu efektivní a rychlá. Tito odborníci mají naskladněno tisíce autoskel. Zvláště pokud potřebujete vyměnit často používané skla napříkald -  Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Tato skla jsou na skladě a připravena k okamžité výměně. Firma samozřejmě má na skladě i mnoho další skel.  

Čelní sklo - NONSTOP servis 

Neváhejte tuto firmu oslovit kdykoliv budete mít problém. Fungují NONSTOP a sklo budete mít opraveno co nejdřív. Využijte nonstop linku Autoskla JR na čísle +420 603 111 072. 

Čelní sklo - mobilní tým 

O mobilním týmu jsme se již zmiňovali. Firma může opravit čelní sklo u vás na parkovišti a to i v případě že se bude jednat o výměnu. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.