Folie na okna Infrasol

Pro všechny, kteří hledají fólie pro okna, představujeme širokou škálu produktů dostupných v České republice. Naše nabídka fólií je rozdělena do dvou hlavních kategorií:

  1. Fólie na skla auta
  2. Fólie na skla staveb

 

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

 

Obě tyto kategorie poskytují široký sortiment fólií, z nichž každá slouží k unikátním účelům. Bez ohledu na to, zda hledáte tradiční výhody fólií nebo moderní inovace, naše produkty nabízejí efektivní a ekonomicky výhodná řešení pro řadu běžných problémů.

Fólie na okna a jejich využití:

Naše fólie na okna jsou navrženy pro různé typy skel, včetně těch používaných na automobilech, budovách a dalších dopravních prostředcích. Tyto fólie jsou také známé jako folie na auto. Nabízíme širokou škálu fólií, které lze instalovat jak uvnitř místnosti na skleněné výplně, tak i na vnější stranu pro regulaci teploty a další výhody.

Fólie na okna vozidel

Tyto fólie jsou speciálně navrženy pro skla vozidel, běžně označované jako zatmavovací fólie. Naše moderní autofólie, včetně modelu i-MAX, nejen efektivně blokují infračervené teplo, ale také poskytují vysokou odolnost proti pokusům o krádež. Od roku 2015 jsou fólie Infrasol považovány za špičku díky optimální kombinaci výkonu, ceny a kvality.

V naší nabídce naleznete nejen fólie na autoskla s tradiční technologií, ale také inovativní autofólie, jako je i-MAX, která výrazně snižuje průnik infračerveného tepla a zvyšuje bezpečnost vozidla.

Pokud hledáte zabezpečení vozidla, můžeme vám doporučit bezpečnostní fólii SMC-4, která poskytuje spolehlivou ochranu pro autoskla.

Fólie na okna budov

Tato kategorie zahrnuje čtyři druhy fólií, které lze využít i jako interiérové fólie pro dvojskla bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Některé fólie lze instalovat zvenčí pro lepší zadržení tepla v letních měsících.

Protisluneční fólie na okna

Hlavním cílem těchto fólií je omezit průnik tepla do místnosti. Jsou známy jako solární nebo protisluneční fólie. I když mnoho lidí volí klimatizaci, naše fólie dokáží snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %, chráníce tak před nebezpečím spojeným s klimatizací.

Termoizolační fólie na okna

Termoizolační fólie jsou navrženy k omezení úniku tepla během zimních měsíců. Některé z našich fólií mají ještě větší efekt než jiné.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní fólie od INFRASOL poskytují efektivní ochranu proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem těchto fólií je kvalitní a odolný laminát, který chrání váš majetek před extrémními nárazy.

Privátní fólie na okna

Cílem privátních fólií je omezit průhlednost skla a zároveň propouštět dostatek světla do místnosti. Velké továrny s prosklenými okny ve svých prostorech je využívají k omezení sledování pracovního procesu.