Garážová vrata

Garážová vrata od firmy Urban BVP doporučujeme

Společnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá nabízené produkty a to i garážová vrata, vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví se s vámi o typu vrat a následné realizaci. Na základě toho poté dodají vhodná vrata, která splní vaší představu a provedou jejich instalaci. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají prověření dodavatelé, s kterými mají navázanou několika letou spolupráci.

Garážová vrata - rozdělení

Firma Urban BVP vychází zákazníkům vstříc a zdarma pro každého vypracují nabídku přímo na míru tak, aby byly zohledněny jeho požadavky a zároveň i finanční možnosti.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se otevírají svisle, přičemž jednotlivé sekce plynule zajíždějí ve vodicích drahách pod strop garáže. Díky, tomu, že jsou vrata rozdělena do jakých si sekcí, tak se mohou ohnout co umožní jejich zajetí pod strop.Tyto sekce jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Váhu vrat vyvažují tažené nebo torzní pružiny. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení.

Garážová vrata dvoukřídlá

Gárážová vrata jsou stále klasikou, na kterou mnoho lidí nedá dopustit. Technicky nejjednoduší řešení a po finanční stránce se rovněž vyplatí nejvíce. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím. Mají snad jen jednu nevýhodu a tou je, že před garáží potřebujete volný prostor.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám sposkytnou maximální prostor uvnitř garáže. Potřebují pouze několik málo prostoru v přední části u stropu. Garážová vrata rolovací se vyrábí přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Ve vnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat místo ani uvnitř garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou opravdu praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez nutnosti otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se montují do typu výklopných a sekčních vrat. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP si zakládá na tom, že k práci posílá výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaručit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi.