Ruční mytí aut

Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak vás zřejmně zaujal jeden z našich partnerů. Konkrétně automyčka Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut v Praze 6. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International, která je v centru. Najdete zde kvalitní služby za rozumnou cenu. 

Nejprve bychom vám chtěli představit nejméně známou službu z jejich nabídky. Jedná se o službu Příprava auta na prodej, která se vám finančně vyplatí, protože pokud si necháte profesionálně vyčistit auto, tak jeho cena vzroste o dost více než dané čištění auta stojí. Určitě doporučujeme tuto možnost alespoň prokonzultovat.

Ruční mytí aut - programy

Automyčka Dejvice má své služby rozdělené do 3 programů. Tyto programy se liší jak rozsahem práce a množstvím použitých technologií, tak i k tomu odpovídající cenou. 

Ruční mytí aut program 1 - Standard

V rámci standardního programu dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči. Tímto základním ošetřením by mělo jednou za čas projít každé auto. Důkladně vám bude umyt exteriér vozidla a to opravdu detailně, takže i ty nejmenší nečistoty z auta zmizí. Skvrny od hmyzu, asfaltu a další nepříjemné nečistoty budou minulostí.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne celou dobře odvedenou práci. Přestože se jedná o základní program, z kterého vycházejí ty pokročilé, tak i tento program Standard vás jistě překvapí.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Jak bylo naznačeno, tak ostatní programy jako je právě program Komplet, vycházejí z předešlého programu Standard. U toho to režimu dostanete navíc důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování vám budou vytepovány koberečky a omyta kůže, která bude ještě k tomu ošetřena včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je dezinfekční metoda, která vás spolehlivě zbaví virů a bakterií. LLze si tuto službu objednat v automyčce Dejvice samostatně bez ohledu na zvolený program (můžete objednat i jen dezinfekci ozónem)

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut používá výhradně kvalitní autokosmetiku od renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, kvalitní a myčka s nimi má opravdu skvělé výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice vždy klientům vycházeli vstříc a mají to v úmyslu dělat i na dále. Proto oficiálně nabizí možnost, že si umyjete vůz sami za použití jejich profesionální techniky a prostředků. Samozřejmně vám rádi umyjí auto oni sami, ale je několik lidá a třeba právě i vy patříte mezi ně, kteří si své auto opečovávají sami. Pokud tedy budete chtít dostanete k dispozici profesionální nástroje budete instruování o jejich použití a zbytek bude na vás. S automyčkou Dejvice se vždy domluvíte.