Luxusní koupelny

V roce 2017 se na pražském Žižkově otevřela nová exkluzivní vzorková prodejna pro náročnou veřejnost, kde lze osobně vidět vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna se specializuje na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Značka Dornbracht se během šesti desítek let dostala na pozici mezinárodní jedničky ve výrobě prémiových armatur a značnou mírou ovlivnila kulturní hodnotu designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na celosvětovém žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v DG centrum na Žižkově osobně představí a ukáží jejich kouzlo.

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht vyniká zejména technologickými inovacemi, které na trh přináší. Systém PERFORMING WATER představuje vodní technologii firmy v koupelně. Především jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - vodu ve formě deště, vodu jako průzračný, energický příval, vodu jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany vypadají tak jedinečně.

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER zase dává najevo fakt, že luxusním koupelnám se dostává více a více pozornosti. Jak co do architektury, designu a technologie se týče, tak luxusní koupelny jsou čím dál více vnímany jako místo revitalizace, zastavení se a relaxace. Již mnoho let Dornbracht řeší téma rituální architektury. Dornbracht zahrnuje získané poznatky a vědění do své práce a tím i do našich luxusních koupelen a lázní.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 byla v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde se zaměřovala pouze na výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je třeba vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovnaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní zaměřuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlím vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.