Karavany Praha

Jestli rádi cestujete a preferujete spíše dobrodružný druh dovolené, tak by vás mohla zaujmout možnost dovolené s Karavanem. Společnost Karavany Praha působí na trhu půjčoven obytných vozů a jejich služby jsou špičkové. Pronájem obytného vozu u nich proběhne vždy bez problému. Půjčovna obytných aut, kterou vám zde doporučujeme vám garantuje rychlé vyřízení rezervací a objednávek a to skrz online rezervační systém. V něm naleznete karavany, které vá může společnost zapůjčit a ihned u nich uvidíte volné termíny. V rámci rezervace karavnu si můžete zapůjčit i příslušenství.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha – trendy

Karavany a způsob tohoto cestování se stává stále oblíbenější. Lidí čím dál více vyhledávájí obytné karavany nebo obytné vozy. Karavan však není levnou záježitostí a ne každý si může takovou investici dovolit. Právě proto je zde půjčovna karavanů, kde náklady nejsou tak velké a může si ho dovolit téměř každý. Navíc vám odpadnou náklady za dopravu a ubytování.

Navíc velkou výhodou karavanu je, že máte až neomezenou svobodu. Cestovatelé si mohou naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, ale na rozdíl od klasických pevně naplánovaných dovolených své plány mohou kdykoliv změnit, aniž by byli vázání rezervací v hotelu. Karavany Praha a jejich půjčovna karavanů vám poskytne vše co budete potřebovat.

Obytné vozy – profesionální přístup

Jak jsme již psali výše, tak díky půjčovnám karavnům, jakou je například společnost Karavany Praha nemusíte být milionář, abyste mohli cestovat v obytném voze. Zmiňovaná půjčovna karavanů vychází vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům a rádi vám zde zodpoví všechny vaše dotazy. Poradí s kempy pro karavany nebo s místy, která jsou uzpůsobena pro parkování karavanu.

Samotné půjčení karavanu, stejně jako následná cesta s nimi,  je zcela jednoduchá, rychlá a bezstarostná a to především díky již zmiňovanému online rezervačnímu systému. Vozy jsou havirijně pojištěny a tak můžete zachovat pocit klidu a plně se věnovat rodinné dovolené.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí pro karavany a turisty. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit a jistě vám předají cenné tipy.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytne přímo půjčovna karavanů Praha. Podívejte se na jejich webové stránky do sekce nabídka nebo rezervace a ihned uvidíte veškeré podrobnosti o dostupnosti jednotlivých karavnů.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha najdete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou půjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50